בר קפה לחתונה, בר קפה לחתונות , שירותי קפה לאירועי חתונה
עגלות לכל אירוע
 
 

בר קפה לחתונות

 
 
 


בשנים האחרונות באירועי החתונות קיימת חשיבות עליונה לאיכות הקפה ועיצוב הבר לכן אנו בקפה 10 מספקים לכם מענה מקצועי ואיכותי של קפה בזמן קצר מבלי לפגוע באיכות הקפה המשובח- לאירועים של פעם בחיים. ברשותנו ברים של קפה בגדלים שונים תוך התאמה מושלמת לצורכי הלקוח ולאופי האירוע.


כל אורח באירוע שלכם יקבל קפה לפי טעמו האישי ובזמן הקצר ביותר...אנו שמים את הדגש שהכול יהיה מושלם בחתונה שלכם


הקפה הפך להיות חלק בלתי נפרד מאירוע מושלם, אירוח גורמה משתווה לקפה גורמה, האחד משלים את השני. לנו בקפה 10 יש ניסיון רב שנים באירועים, כאשר מגיע זמן הקפה כל אורחי האירוע ניגשים לבר שלנו להתענג מקפה טעים ואיכותי בשילוב הקינוחים המיוחדים שהוזמנו. חשוב שהאורחים ייהנו מקפה איכותי וטעים לא פחות מבית קפה, והכי חשוב -בזמן, לנו יש פתרון לשירות אדיב, מהיר, מקצועי ולא פחות איכותי ממה שאתם מכירים.


מציירים בקפה -אנו בקפה 10 מספקים לכם שירות בריסטה (ברמנים של קפה ) שעברו הכשרת לאטה ארט - אומנות הציור בקפה באמצעות שוקולד קקאו והקצפת חלב כנדרש בבר מסטר לאירועים איכותיים בלבד!!!


 
 
 
קפה לאירועים
 
בר קפה לאירועים
 
עגלת קפה
 
 
 

 
 
קפה לאירועים
 
בר קפה
 
 
 

עגלת הקפה מעוצבת לאירועים של עד 250 מוזמנים המאפשרת לתת מענה מקצועי של קפה לסוגיו בכל סוגי האירועים.
***בר הקפה ניתן לעיצוב לפי צרכי האירוע***
יש אפשרות לבר קפה של חלק אחד ארוך ברוחב של 2.5 מטר המספק מענה מקצועי של בר קפה איכותי וקטן לאירועים קטנים.

וישנה אפשרות לבר קפה מרובע ורחב ברוחב 2.5 מ' על 3 מ' (עומק 80 ס"מ) הניתן לבנייה בצורת מרובע או ר' ארוכה, לפי הצורך הנתון באירוע והוא מאפשר לנו לתת לאורחים שלכם מענה מקצועי ואיכותי כולל פינת תה מקצועית עם כל סוגי התה.