גלידה לבר מצווה, גלידה לבת מצווה, עגלת גלידה לאירועים בהתאמה אישית
עגלות לכל אירוע
 
 

גלידות לבר או בת מצווה

 
 

חברת קפה 10 מתמחה בשירות מקצועי של גלידות לאירועים מיוחדים ובעיקר באירועי בר ובת מצווה. אנו נספק לכם שירות איכותי ומקצועי עם מענה של עמדות גלידה ויצירת גלידרייה באירועים שונים מסוג בר ובת מצווה.


 כל ילד רוצה משהו מיוחד באירוע שלו  משהו שישאיר לחבריו טעם טוב מהאירוע


אנו בקפה 10 נותנים לכם את האפשרות לעמדת גלידה במחיר המותאם לכל כיס עם מענה מקצועי שליצירת גלידרייה בכל אירוע ובכל מקום בארץ עם תוספות של סוכריות צבעוניות וסירופ שוקולד המוסיף טעם טוב ואיכותי לאירוע מושלם!!


קפה 10 שומרת על הסטנדרטים הגבוהים ומספקת לכם גלידות מסוג "נסטלה" הגלידות שכולם אוהבים. אנו נאפשר לכם לקבל איכות בשירות ובמוצרים הטובים ביותר.


***תוכלו לבחור את ייצרן הגלידה לפי תיאום מראש וגם תוספות מיוחדות לפי סוג האירוע.


 

 
 
גלידה לאירועים
 
 
 

אנו חברת קפה 10 מאפשרים לכם להכניס קצת מיוחדות לאירוע בר או בת המצווה שלכם.

כיום באירועי בר מצווה יש צורך גדול באטרקציות לילדים אשר נותן ייחודיות לאירוע, אנו מאפשרים לכם לקבל שירות של הספקת גלידות לאירועי בר או בת מצווה אשר מאפשר לכם לקבל מגוון רחב של גלידות איכותיות של חברת "נסטלה"  עם תפריט גלידות עשיר ואפשרות של גלידה חלבית או פרווה לפי סוג האירוע.
 
 
 

 
 

אנו מספקים שירות מקצועי בכל מקום בארץ עם עמדת גלידה לאירוע .עגלת גלידה מיוחדת עם תצוגה ברורה של 5-6 טעמים בתצוגה מוארת ואפשרות של יצירת גלידרייה איכותית. אנו בקפה 10 מבינים את החשיבות הקיימת בהספקת מוצרים איכותיים וייחודיים מאירוע לאירוע. עגלת גלידה הינה אטרקציה מיוחדת עם עיצוב ייחודי שלגלידרייה איכותית המאפשר לאורחי הבר או הבת מצווה להינות מגלידה מיוחדת באירוע לפי הצורך הקיים ולפי אופי האירוע.

 
 
 
עגלת גלידה להשכרה
 
 
 

 
 
דוכן גלידה לילדים
 
 
 

אז אנו מתאימים לכם את עמדת הגלידה לאירוע שלכם אם זה בר או בת מצווה כמו שאתם בוחרים תקליטן לבת מצווה או בר מצווה אנו נשמח לייעץ לכם לכל סוג של אירוע באירועים כמו בר מצווה שהוא חלק עיקרי מהחוויה של כל ילד. כל אחד רוצה שבאירוע שלו יהיה משהו מיוחד שחבריו ייהנו ממה שהם באמת אוהבים. לנו יש פתרון של גלידות פרווה סורבה או חלבי בהכשרים הנדרשים בכל מקום. הגלידות מגיעות בתצוגה עם תאורה המאפשר בחירת הטעם הרצוי בצורה נוחה ומאפשרת לכם להינות מאיכות השירות בכל מקום בארץ שיש בו גישה לחשמל.

 
 
 

 
 

אנו נעשה הכול להצלחת האירוע שלכם. אנו מספקים איכות של שירות בכל מקום בארץ ונשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם מענה איכותי ומקצועי בהקמת גלידרייה ולתת לאורחי האירוע טעם טוב. הגלידות שכל הילדים אוהבים גלידות נסטלה כמובן עם מגוון רחב של טעמים מיוחדים, טעמים חלביים או פרווה וגלידה בטעמי סורבה המכילה פרי טבעי לאירוע מיוחד באמת.

 
 
 
 
 
 

 
 
עמדת גלידה לאירועים
 
 
 
עגלת גלידה לאירועם