השכרת מכונות אספרסו מכונות ברד ומקררים
עגלות לכל אירוע
 
 

השכרת מכונות אספרסו

 
 

זקוקים למכונת אספרסו מקצועית עם התקנה ושירות?? לחצו כאן להשארת פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם 


השכרת מכונות אספרסו

שירות ייחודי ואיכותי של מכונות אספרסו חדשות לאירוע. המכונות שלנו חדישות שמורות ונקיות המאפשרות לכם להיות שקטים לאורך כל האירוע.

חברת קפה 10 מתמחה בשירות של השכרת מכונות אספרסו ואפשרות של השכרת עמדות קפה לאירוע ,

בר קפה הנייד, מכונות קפה , ועגלות קפה מעוצבות.


שירות של השכרת מכונות קפה והתקנת מכונות אספרסו לחברות קייטרינג גדולות או חברות הצורכות מינימום 3 עמדות קפה בשבוע.


חברת קפה 10 רכשה ניסיון של מעל 15 שנה באירועים בכלל ובקפה בפרט ובנתה מערכת לוגיסטית ומיומנת בעבודה יום יומית המאפשרת לנו לספק עמדות שונות במקומות שונים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על רמת איכות גבוהה בשירות בכל יום ובכל מקום בארץ. 

 
 
מכונת קפה להשכרה
 
 
 
מכונת קפה
 
 
 

 


רק אצלנו המכונות אמינות ומקצועיות להשכרה, עם הניסיון שצברנו בשנים האחרונות הבנו שצורך במכונות קפה באירועים כרוך גם בתחזוקת המכונות וטיפול שוטף בניקיון המכונה וריכוך המרכך כל כמה אירועים, החלפת חלקים שונים וזו אמינות המכונות באירוע. כאשר יש מכונות מטופלות ואמינות והכי חשוב שקט במשך האירוע, הקפה איכותי ורמת השירות היא בסטנדרטים הגבוהים ביותר , עם הניסיון באה האיכות בשירות...


השכרת המכונות כלולות בהתקנה ע"י טכנאי אשר בודק את תקינות המכונות. מה שנשאר לכם זה לעבוד ולתת שירות לאורחים באירוע שלכם.אנו חברה המספקת שירות איכותי ומקצועי.

אנו מספקים לכם את המוצרים עד למקום האירוע ע"י טכנאי שבודק את תקינות הציוד לאחר התקנת מכונות קפה  מכונת ברד או המקרר.


***נשמח לתת לכם את השירות ללא תוספת תשלום על הובלת המתקן במידה והאירוע באזור המרכז והשרון.היתרון שלנו:

ברשותנו מגוון רחב של מכונות אספרסו חדישות ומחודשות המתוחזקות באופן יום יומי כולל ניקוי גוף החימום והחלפת חלקים לפי הצורך - מה שמונע תקלות באירוע  - כולל טיפול ובדיקת המשאבות בכל אירוע.

התקנת עמדות האספרסו נעשית ע"י צוות קפה 10 ובדיקת המכונה לפני האירוע.

 

 
 


השכרת מכונות אספרסו בשונה מ השכרת מקררים היא שונה, חשוב מאוד להגיע לפחות שעתיים לפני האירוע, בכדי לוודא שמכונת הקפה מתחממת, ושהכול עובד כמו שצריך, במידה ויש בעיה, ואנו מגיעים לאירוע בשעה מוקדמת, ניתן לסדר את הבעיה ולתת לכם שירות מקצועי. ההבדל בין מענה של השכרת מכונות אספרסו או השכרת מכונות ברד, זה שמכונות האספרסו צריכות להתחמם ולעומת זאת מכונות ברד צריכות להתקרר ולצבור ברד בזמן, גם כאן רצוי להגיע יותר מוקדם יחסית,מאחר ועד שהמכונות צוברת ברד לוקח לכל היותר שעתיים.נציגי חברת קפה 10 מדריכים את נציגי חברתכם בהפעלה נכונה של עמדות הקפה - עם שמירה על רמת השירות גם באירועים גדולים במיוחד!!!!
 
 
 
מכונת קפה להשכרה
 

 
קפה לאירועים