מכונות סוכר | השכרת מכונת סוכר | שיערות סבתא לאירועים
עגלות לכל אירוע
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
 
 

מכונות סוכר

 
 

מכונת סוכר לאירועים


ברשותנו מכונות סוכר שיערות סבתא לכל אירוע, ניתן לקבל שירות של עמדת סוכר והפעלתה או לקבל שירות של השכרת המכונהחברת קפה 10 מתמחה במגוון רחב של פתרונות לאירועים, באפשרותכם לקבל שירות של השכרת מכונות להכנת שיערות סבתא או הפעלה ושירות מקצועי לכל אירוע ובכל מקום בארץ,אירועי בר מצווה או כל יום הולדת בהם ישנם ילדים, כידוע ילדים אוהבים שיערות סבתא ומכונת סוכר הינה אטרקציה מותאמת לצורך הקיים באירועים שונים.


חברתנו שמה דגש על איכות השירות בהתקנה או השכרה של מכונות שונות ותפעול מקצועי ואיכותי. אנו בעלי ניסיון רב של אירועים שונים ומספקים פתרונות שונים לכל אירוע ובכל מקום בארץ. 

 
 
מכונת סוכר להשכרה
 
 
 
שערות סבתא להשכרה
 
 
 

 
 
מכונת סוכר לאירוע
 
 
 
שערות סבתא להשכרה
 
 
 

 

ברשותנו מכונות סוכר ופופקורן להשכרה או להפעלה ע"י צוות העובדים שלנו שיודע לתת מענה מקצועי ואיכותי באירועים שונים. המכונות שלנו, גם מכונת הסוכר וגם מכונת הפופקורן הן מכונות שמורות ונקיות וכך אנו מאפשרים לכם לקבל מענה מקצועי של מכונות אמינות ומטופלות ומוכנות להפעלה בכל אירוע. אנו דואגים לטפל במכונות שלנו בהתאם לצורך ושומרים על אמינותן, כמו כן אנו דואגים להחליף את חלקי הבלאי בעת הצורך הקיים. עם השנים צברנו את הניסיון כי באירועים ישנם מקרים לא צפויים, לכן לפני כל אירוע כל המכונות שלנו ( מכונות קפה מכונות ברד | מכונת פופקורן | מכונות סוכר ) נבדקות ומופעלות טרם יציאתם לאירוע שלכם ,כמו שאתם רואים בתמונות , אנו דואגים שהמכונות שלנו יראו חדישות גם לאחר אירועים רבים.