בר קפה לאירועים | בר קפה נייד | קפה 10
עגלות לכל אירוע
 
 

מקרר משקאות

 
 

 

מקרר שתיה – לשיפור הארוחה ולקינוח.
שום ארוחה איננה מושלמת בלא משקאות שילוו אותה. בין אם מדובר בארוחה ביום חורף קריר וודאי אם מדובר הארוחה ביום קיץ לוהט. משקאות קרים הם בהחלט משיבי נפש ומוסיפים איכות לארוחה. ואולם גם משקאות קלים יש לדעת כיצד למכור. מקרר שתיה המציג את המשקאות בצורה מושכת עין יכול בהחלט להיות אמצעי עזר חשוב.
ü      תצוגת המשקאות: המשקאות חייבים להיות מסודרים בתוך המקרר, ולא להיות מונחים בתפזורת. משקאות המונחים בתוך מקרר שתיה בצורה אקראית יוצרים רושם של חוסר סדר וחוסר ארגון. הדבר עלול להשפיע מאד על המכירות.
ü      גודל המקרר: באופן עקרוני, צריך גודל המקרר להתאים לסוג העסק שבתוכו הוא נמצא. עם זאת, ישנו העניין של מסרים חזותיים. מקרר שתיה משדר עוצמה וניתן להבין ממנו שמדובר בעסק גדול המוכר כמות רבה של מוצרי מזון. בעניין המסר החזותי משתתפים גם דלפקי העבודה, הסלטיות או מקפיא שוכב. חשוב מה העסק משדר, ולא רק מה שקורה בו בפועל.
ü      איכות הקירור: ברור מאליו כי הדרך הטובה ביותר למדוד מקרר שתיה היא באיכות הקירור. בימות הקיץ הלוהטים, חייב מקרר שתיה איכותי להביא את המשקאות לטמפרטורה שהיא על סף הקיפאון – 6OC או לכל היותר 7OC. משקאות בטמפרטורות גבוהות יותר לא יתקבלו, בדרך כלל, בחיוב.
ü      מהירות הקירור: כל אמצעי קירור והקפאה, קרי מקרר שתיה או מקפיא שוכב או בכלל, נמדד במהירות שבה הוא מביא את המוצרים שבתוכו לטמפרטורה הנכונה. כשמדובר במשקאות, הדרך הטובה ביותר לשתות אותם היא, בדרך כלל, כשהם קרים, מצננים את האווירה ומשיבי נפש. מוכח מדעית גם כי אנשים שותים משקאות קרים בכמות הרבה יותר גדולה מאשר משקאות בטמפרטורת החדר. בימות הקיץ החמים הדבר חשוב לבריאות מאין כמותו. מובן מאליו שמבחינה עסקית חשיבות העניין איננה פחותה.
מקרר שתיה D372 – שילוב מוצלח שבין איכות, כמות ומראה.
לאור האמור לעיל, כל מה שנותר הוא לבחור את מקרר המשקאות האידיאלי עבור העסק שלכם. מקרר שתיה D372 הוא אחד מדגמי המקררים האיכותיים ביותר ומשלב בתוכו יכולת אחסון של כמות גדולה של משקאות, יחד עם יכולת קירור מרשימה, אפשרות מעקב אחרי מצב הקירור בתוכו ומעל לכל – מראה ייחודי ואפשרות להציבה אותו במגוון רחב של מקומות ועסקים, בין אם עסקים גדולים ובין אם קטנים.
ü      נפח: נפחו של מקרר שתיה D372 הוא בדיוק כמצוין במספר הדגם שלו – 372 ליטרים. משמעות העניין היא יכולת אחסנה מרשימה של 189 בקבוקי שתייה בנפח 500 מ"ל או 399 בקבוקים של 330 מ"ל. משמעות העניין היא שמקרר כזה צריך למלא פעמיים – שלוש לאורך יום עסקים, ולא יותר. מקררי משקאות קטנים יותר דורשים מעקב מתמיד אחרי מצב המשקאות ומילוי מתמיד שלהם, מה שלא תמיד מתאפשר בשעות עומס.
ü      נוחות: מקרר שתיה D372 הינו מקרר נוח לשימוש ונוח לגישה. קל להכניס לתוכו את המשקאות וקל עוד יותר לשלוף אותם ממנו.
ü      חלוקה פנימית: ניתן לחלק את המקרר בכל צורה רצויה – כולל ערוב של משקאות בנפחים שונים.
עסקים בינוניים וקטנים חייבים, אם כן, להחזיק מקרר שתיה בנפתח מתאים אם הוא יעיל יותר, איכותי יותר ונוח יותר לשימוש מכל מקרר אחר.
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר