הצטרפו גם אתם לבחירה של החברות המובילות במשק כנסו לעמוד "קליפים מאירועים"  ותראו אותנו בזמן אמת .... עגלות קפה ובתי קפה ניידים , מכונות ברד ,מוזלי גלידות ופנקייק  www.cafe2006.co.il 03-9226941

 

חברת עגלות לכל אירוע קפה 10 מאפשרת לכם לקבל איכות של שירות באירועים, אתם נהנים מקפה איכותי וכך גם מראה העגלות קפהוהבר קפה שלנו, אנו מתמחים באיכות השירות והמוצרים

הקיץ מתחיל ואיתו גם הצורך במכונות ברד, אצלנו תוכלו לקבל שירות של השכרת מכונות ברד איכותיות, וחדישות, כולל שירות אספקת המכונה למקום האירוע, התקנה ואיסוף על ידי טכנאי שמתקין את המכונה.

אביב הגיע גלידה בא!, חברת עגלות לכל אירוע מאפשרת לכם ליהנות מעגלת גלידה לאירועים, הכוללת שירות של הגשת הגלידות לאורחי האירוע באמצעות אנשי צוות ייצוגיים בעמדת הגלידה יש אפשרות בחירה בין 5-7 טעמים

 
 

עגלות קפה

 
 
 

לקבלת פרטים נוספים התקשרו:

052-2507769 דני לוי


 
 
 
עגלת קפה
 
 
 
בר קפה
 
 
 

 
 
בר קפה לאירוע
 
 
 
בר קפה
 
 
 

 
 
עגלת קפה
 
 
 
בר קפה נייד לאירוע
 
 
 

 
 
קפה לאירועים
 
 
 
בר קפה
 
 
 

 אנו ממליצים לכם לראות את בר הקפה שלנו באירוע בזמן אמת ולאחר מכן לבחור בספק הקפה שלכם
בר קפה לאירועים הפך בשנים האחרונות למוצר בלתי נפרד מהאירוע ואיכותו חשובה לא פחות מהאוכל אז 

צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל להתאים לכם את בר הקפה לאירוע הבא שלכם!!!
ישנן לא מעט חברות שמספקות בר קפה אך הבר במציאות לא  נראה כמו שבתמונות וזאת מהסיבה ששינוע הציוד לא מאפשר על שמירת איכות הציוד ובמקרים מסוימים ניתן לגלות כי הבר שבור, שרוט או פגום ולכן אנו ממליצים לכם בחום להגיע ולראות בזמן אמת את רמת בר הקפה באירוע ואת רמת השירות של הברמן שנותן מענה מקצועי ביותר.


אתם גם מוזמנים לראות את איכות מכונות הקפה שלנו שהן מטופלות, נקיות וחדישות וכמובן נשמח אם תראו את בר הקפה המעוצב או עגלת הקפה המתאימים ביותר לאירוע הבא שלכם. אצלנו ניתן להתאים את עמדות הקפה לאופי האירוע. הבר הגדול שלנו ניתן לפריקה של 3 עמדות קפה שונות מה שמאפשר לנו לפזר את עמדות הקפה בכל מתחם האירוע ולמנוע לחץ על אזור אחד בהפקות ענק וכמו כן לבחור בין עגלת קפה, בר קפה או כמה עמדות קפה שונות ומגוונות.

את הניסיון הרב שצברנו עם השנים (למעלה מ 15 שנה) אנו מביאים איתנו לאירועים ולמסיבות בכל רחבי הארץ, החל משירות טוב ועד לקפה איכותי לאורך כל האירוע.


אנו מגיעים לאירוע שלכם ונותנים את השירות הכי מקצועי ואת כל הניסיון שצברנו בכל אירוע מחדש!!!


צוות הבריסטות שלנו מספק מענה אישי של התאמת הקפה לפי איך שהאורחים באירוע שלכם אוהבים גם אם מדובר באירועים שיש בהם כמות גדולה של מוזמנים ושיש הרבה יותר לחץ והזמן קצר אנו מתחייבים להוציא את הקפה הכי טוב שיש.

כל ברמן שלנו עובר הדרכה מקצועית של תפעול המכונות, שמירה על ניקיון העמדה, ועמידה בזמנים עם שמירה על איכות הקפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

 
 
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 

ת.ד 3408 מיקוד 49130
פקס למחשב: 1533-9226941 להזמנות התקשרו: 03-9226941 נייד: 052-2507769
 דואר אלקטרוני: cofee10@gmail.com
עמוד הבית  בתי קפה ניידים לאירועים עגלות קפה לאירועים בירה מהחבית אייס קפה ברד  בר מוזלי פנקייקים בר גלידותתערוכות וקד"מתפריטים | אטרקציות לאירועים | השכרת מכונות אספרסו לאירועים  צור קשר  עגלות קפה לאירועים , בר קפה לאירועים  עגלות קפה שיתופי פעולה : קייטרינג