עגלות קפה , עגלת קפה לאירועים | תערוכות | כנסים | קד"מ
עגלות לכל אירוע
 
 

קפה תערוכות וקד"מ

 
 

לחצו כאן להשארת פרטי התקשרות 

ואנו נצור אתכם קשר בהקדם!!המומלצים שלנו: בירה מהחבית, עגלת אספרסו בר, עגלות קפה לאירוע ואייס קפה ברד.שירות של קפה, אייס קפה, בר גלידות, בר שתייה קלה, בירות ועוד... לפינוק אמיתי 


העגלות שאנו מספקים עוצבו ותוכננו ע"י אנשי מקצוע ונבנו לשם מתן שירות של אספרסו-בר עם נוחות במתן השירות וגישה קלה ונוחה ללקוחות שלכם כדי שיוכלו לקבל קפה באיכות מקסימלית במינימום זמן.


 

 
 

אירועי קד"מ - קידום מכירות:


הנכם מוזמנים לפנק כל לקוח בקפה טרי שנקלה ונטחן זה עתה קפה איכותי ברמה עולמית,כמובן שהקפה נעשה ע"י צוות עם ניסיון רב של אירועי קידום מכירות שונים בכל רחבי הארץ.


אנו זקוקים רק לנקודת חשמל - את היחס המיוחד ללקוחות שלכם תשאירו לנו...


הכנת הקפה באהבה, הגשתו באדיבות, וכמובן צוות אדיב מקצועי ואמין.


אנו מודעים לחשיבות מתן יחס חם אדיב ואישי ללקוחותיכם, מניסיוננו הרב בתערוכות ואירועי קד"מהכשרנו את הצוות שלנו שמעבר להכנת קפה איכותי יש לשים דגש ביחס אישי ומיוחד לכל לקוח לא פחות מרמת הקפה.

 
 
 
בר קפה
 
 
 

 
 
עגלת קפה
 

 
בר קפה לאירוע
 
 
 

תערוכות:


לאחר ניסיון באין ספור תערוכות שונות ואירועים מוצלחים לחברות שונות, לקוחות עסקיים,תערוכות, אירועי קד"מ ושיווק ואירועים פרטיים באה ההבנה של חשיבות איכות השירות והצורך הקיים באירועים בעלי אופי עסקי החלטנו לשים את הדגש על איכות הקפה ואנו מגישים ללקוחות את הקפה המשובח ביותר בצורה המקצועית והאדיבה ביותר שקיימת היום בין כל החברות בשוק.


התפקיד שלנו בתערוכות מעבר למתן שירותי אספרסו בר מקצועי, בעצם הכשרת הצוות שלנו שמייצג את חברתכם במתן יחס מיוחד חם ואישי ללקוחות שלכם.


אנו יודעים את החשיבות בתערוכות ולכן הצוות שלנו יודע שמעבר לשירותכם אנו חלק מחברתכם ולכן ההפעלה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע אדיבים וייצוגים.


אנו יודעים כי איכות הקפה חשובה לא פחות ממתן השירות, הטריות, הקצפת החלב בטמפ' הנכונה, והגשתו עם חיוך.